Ni TSLK-svømmere deltok på storsamling for regionslagene i Skien
13.–16. mai deltok ni svømmere fra TS&LK på den nasjonale storsamlingen for regionslagene i Skien. Samlingen samlet rundt 90 unge svømmere fra hele landet til fire dager fylt med trening, læring og sosialt fellesskap.
For mange av deltakerne er slike samlinger blant årets store høydepunkter. Her får de muligheten til å trene sammen med andre motiverte svømmere på tvers av klubber og regioner, samtidig som de knytter nye vennskap og bygger nettverk i svømmemiljøet.
Gjennom fire innholdsrike dager ble det gjennomført mange gode treningsøkter, samtidig som det var rom for sosiale aktiviteter og samhold utenfor bassenget. Det var inspirerende å se engasjementet, treningsgleden og fellesskapet som oppsto blant deltakerne.
TS&LK var representert av Sissel Furuholt Valle, Mattias Isaksen, Balder Baarholm, Olav Nygård Bergum, Alexandra Contreras, Nicole Kulagina, Lucas Muthanna, Emmeline Munkhaugen og Ada Fludal Osland.
Vi er stolte av måten svømmerne våre representerte klubben på gjennom hele samlingen. De viste både gode holdninger, treningsvilje og evne til å bidra positivt til fellesskapet. Slike opplevelser gir verdifulle erfaringer som bidrar til utvikling både som svømmer og som menneske.
Vi takker Norges Svømmeforbund og arrangørene for en flott samling, og gleder oss til å følge den videre utviklingen til våre unge utøvere.